Profesyonel Konvektör Isıtıcılar

Vigo markası Mart 2019'dan itibaren İvigo olarak değiştirilmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=okaqKwXIWFA

İvigo Profesyonel Konvektör sahip olduğu eşsiz özellikler ile size yepyeni bir ısınma deneyimi sunuyor. Açık pencere algılama, akıllı başlama, hareket sensörü, enerji tüketim takibi, günlük veya haftalık programlama imkanı... İvigo Profesyonel Konvektör ile en verimli biçimde ısınmak ve aynı zamanda enerji tasarrufu yapmak tamamen sizin kontrolünüzde. En yakın satış noktasına giderek mutlaka bu yeni ısınma deneyimi ile tanışıp daha yakından inceleyin.

Ivigo Profesyonel Panel Konvektörleri ön kapak ve gövde soğuk şekil vermeye uygun sacdan üretilmiştir. Cihaz içerisine yerleştirilen alüminyum rezistans üzerindeki kanatçıklarla ısınma sağlar. Gövdenin alt eteğinde bulunan kanallardan giren soğuk hava rezistansın ısınan kanatları arasından geçerek ön kapak üzerindeki hava kanallarından sıcak hava olarak dışarı çıkar. Bu şekilde dolaşan hava doğal bir ısı taşınımı yaparak bulunduğu ortamı ısıtır.

Cihaz üzerindeki ekranın parlaklığı bulunduğu ortamın ışık şiddetine göre otomatik kısılır veya açılır. Fabrika çıkışı otomatik mod seçili olarak gelir. Ekran ışık şiddeti istenirse, ayarlar menüsünden artırılıp, azaltılabilir. Bu özellik, yatak odalarında da rahat bir kullanım imkanı sunar.

Profesyonel Konvektör Model Seçimi

Model

Tavsiye Edilen Isıtıcı Gücü (watt)

Oda Alanı (m2)

EPK 4550 P05

500

3 - 6

EPK 4550 P07

750

4 - 9

EPK 4570 P10

1000

6 - 12

EPK 4570 P15

1500

9-17

EPK 4590 P20

2000

12 - 24

EPK 4590 P25

2500

14-28

Yukarıdaki tabloda dış ortam sıcaklığı 8-10 derece olarak alınmıştır.

Isı gereksinimi, dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Konvektör Model Seçimi Tablosu'ndaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir. Bu sebeple ısıtıcının gücüne karar verirken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır.HIZLI BAŞLANGIÇ KIlavuzu

Cihaz ilk açılışta (fabrka çıkışı) günlük modda olur. Haftalık programlama yapmak için öncelikle cihazın tarih ve saat ayarlarını doğru şekilde yapılmalı ve cihaz haftalık moda geçirilmelidir. Cihazın tüm ayarları menü ayarlarına ulaşarak yapılır. Bu ayarlar aracılığıyla cihaz kişisel kullanım tercihlerine göre özelleştirilebilir.

Menü ayarlarına ulaşmak için cihaz yandaki besleme anahtarından kapatılır. Açma-kapama düğmesine basılı tutularak besleme anahtarı açılır. Menü seçenekleri arasında + ve - tuşları ile geçiş yapılabilir. İstenilen seçenek ekranda iken açma-kapama tuşuna 3 sn. boyunca basılarak içeriği görülebilir ve değiştirilebilir. Değişikliklerin kaydedilmesi için açma kapama tuşuna yaklaşık 3 sn. basılı tutulur. Kaydetmeden çıkmak için cihaz besleme anahtarından kapatılıp açılır.

Ayarların Sıfırlanması (Günlük Moda dönüş): Ekranda "CLr" görünene kadar en üst iki düğmeye; hareket sensörü + enerji tüketim takibi düğmelerine aynı anda ve on saniye boyunca basın. Süre sonunda cihaz fabrika ayarlarına geri dönecektir.

PtyP: Programlama Tipleri (günlük/haftalık d_Pr (günlük) h_Pr (haftalık) tSEt: Gerçek Saat ve Günü Ayarlama hSEt: Haftalık Program Ayarı p_01p_02..........p_12 ASEt: Akıllı Başlama Parametreleri P 01 (derece başına erken açılma süresi) P 02 (maksimum erken açılma süresi) oPEn: Isı Kaybı Algılama Parametreleri (Pencere, kapı vb. açık) P 01 (bekleme süresi) P 02 (algılama sıcaklığı) AnFr: Donma Önleme Ayarı (Anti-Frost) off on uEr: Yazılım Versiyonu Takibi CodE: Anahtar Kodu (özel kilit anahtarı tanıtma) CCod: Anahtarın Kodunu Silme CntC: Sıcaklık Kalibrasyonu CLdr: Ekran Parlaklık Ayar